ULTIMATE ANTITOOL – kolektivní studentská výstava

  • 06.06. 2019 / 9:41

Kolektivní asambláž kinetických a světelných objektů se interaktivní a hravou formou veze na tobogánu nezastavitelnosti. Instalace je vytvořena z odpadu všeho druhu, který je transformován v antihmotu. Soubor několika propojených instalací vznikl spoluprací studentů DAMU, UMPRUM, AVU, FAMU a FEL ČVUT v rámci předmětu Intermediální tvorba a technologie.

Vernisáž v pondělí 10. června od 18 hodin. Výstava trvá jen do 13. června v prostorách DAMU.

Výběr tématu vychází z našeho společného zájmu o hledání nového smyslu pro předměty, které už ztratily původní účel a smysl. Takových předmětů naše společnost generuje nepředstavitelné množství. Přesto, že jsme předměty získávali ze skládek, byla většina z nich plně funkčních. V našem projektu bychom chtěli symbolicky podpořit kreativnější nakládání s věcmi a omezit zbytečné vyhazování předmětů, které se dají buď opravit, nebo přetvořit k jiným účelům. Vše nasvědčuje tomu, že náš současný konzumní způsob života je dlouhodobě neudržitelný.

Jednotlivé instalace jsou vzájemně propojeny. Hledej tajný kód a možná vyhraješ.

Tým: David Šibrava, Veronika Traburová, Jakub Šulík, Tereza Havlová, Johana Bártová, Zuzana Šklíbová, Emil Rothermel, Louis Traore, Anežka Konrádová, Dominik Bek, Tomáš Rampula, Michelle Tseng, Markéta Vychodilová, Antonie Stanová

Podpora: Roman Berka, Jitka Pospíšilová, Jakub Hybler, Miloš Vojtěchovský, Vlastimil Bartas

 

Search:

2015 © IIM